Kaptanlar Un’dan Yoğun Bakım Servisine Anlamlı Destek

3 hafta önce eklendi 11 defa görüntülendi

Biga’nın yardım sever firmalarından Kaptanlar Un A.Ş, Devlet hastanesi yoğun bakım servisine bağışta bulundu. Firmanın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdem Karan konu ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

“Devlet Hastanelerinin bağış kabul edebildiklerini öğrendik. Biga Devlet Hastanemizin Baş hekimi Op. Dr. Gökhan Baştürk bey ile görüştük. Gökhan Bey, gönlümüzden kopan bağışı yapabileceğimizi belirttiler.  Hastane yönetimi, salgın hastalık sebebiyle yoğun bakım için ihtiyacı çok artan  yastık ve alez (yatak örtüsü)   bağışı yapabileceğimizi söylediler. 

Ülkemizin bu zor günlerinde devletimize ve sağlık çalışanlarımıza yoğun bakım ünitesi için yaptığımız bu destek bizleri çok mutlu etti.

Biz yaptığımız yardımların gizli kalmasının yanayız. Fakat bu durum biraz farklı olduğu için bu yardımımızı gizlemek istemedik. Bizler gibi hastanelerin bağış kabul edebildiğini bilmeyen veya düşünemeyen duyarlı insanlarımızın yaşadıkları şehirlerde ki hastanelerin yoğun bakımlarına yardımcı olmayı isteyebileceklerini düşündük.

Çevremizdeki yardımsever iş adamları ile konuyu paylaştığımızda onlarında konuyu ilk defa duydukları için önce şaşırdığını sonra da hastanelerin bağış kabul edebileceğini öğrendiklerinde, yaşadıkları şehirlerindeki hastaneleri arayarak yoğun bakım ünitelerine bağışta bulunduklarını gördük. Bu bizim mutluluğumuzu ikiye katladı.

Umarım ki bu salgın dönemi en kısa sürede son bulur. Yeniden eski normallerimize döneriz. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Ramazan-ı Şerifini tebrik ederiz.”

Haberi Kaynak Sitede Oku