İddialar yanıtsız sorular havada kaldı! (videolu haber)

1 ay önce eklendi 14 defa görüntülendi

CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, geçtiğimiz gün suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarına cevap vermek için canlı yayına çıkan ama pek çok soruyu yanıtsız bırakan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya tepki gösterdi. Erkek, “Hiçbir şeye yanıt verilmeyen bir program oldu, Allah akıl fikir versin” ifadelerini kullandı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında yayınlanan videolar üzerinden başlayan gerilim bitmek bilmiyor. Peker’in tüyler ürpertici iddialarına cevap vermek için dün ekran karşısına çıkan ama pek çok soruyu yanıtsız bırakan Soylu da, muhalefet cephesinden tepki gördü.

“ALLAH AKIL FİKİR VERSİN!”
CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek de, Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla yaşanan sürece tepki gösterdi. Erkek, “Soylu’ya soruyorum; Hiçbir şeye yanıt verilmeyen programda, “benden önceki bakanın oğlunun evinde para sayma makinesi çıktı” dedi Soylu. E hani FETÖ kumpasıydı? Bunu söyleyen başka bir partiden olsa FETÖ’cü yaftası yerdi!” dedi.
Erkek, attığı bir diğer tweetinde ise “Karayılan diyormuş ki “Bizi bitirecekler. Erken seçim lazım.” Erken seçimi isteyenleri güya terörize edecek. Ama aynı kişi birkaç dakika önce Sedat Peker’in iddiaları için “bir suç örgütü liderinin laflarına mı inanıyorsunuz” diyor. Allah akıl fikir versin…” şeklinde konuştu.

Haberi Kaynak Sitede Oku