Gelibolu Akademispor Çalışmalara Başladı

2 ay önce eklendi 17 defa görüntülendi

Yaklaşık bir yıl önce 2020 yılında ilçemizde kurulan Gelibolu Akademispor, pandemi döneminde çalışmalara ara vermişti. Yaklaşık bir ay önce 18 Mart halı sahasında futbol okulu ile çalışmalara başladılar.

6-12 yaş aralığındaki kız ve erkek öğrencilerin katıldığı futbol okulunda antrenörlüğünü Ersoy Öz, Önder Eren ve Ahmet Can Kaya yapıyorlar.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Ersoy Öz; “Akademispor Kulübü olarak 2021-2022 sezonunda U11, U12, U13 ve U14 liglerine katılmak istiyoruz. Bu sebeple futbol okulu çalışmalarıyla kulübün bünyesine oyuncular kazandırmak istiyoruz. Kısa vadeli değil uzun süreli bir projemiz var. İnşallah hedefimiz doğrultusunda her şeyi hak eden çocuklarımız; önce iyi birey, iyi insan daha sonra da iyi sporcular olarak yetişmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Çocuklarımızın geleceklerine bizler karar vermesekte destek vererek yönlendirmek bizim görevimiz” dedi.

Kulüp Başkanı Dr Yakup Tunç da; “Futbol okulu çalışmalarını fırsat buldukça takip ediyorum. Hocalarımızı yönetim olarak destekliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize futbol okulu olarak başladığımız çalışmalara ilerleyen zamanlarda diğer branşlarda da destek olmak istiyoruz. Ailelerden gelen güzel tepkiler bizleri mutlu ediyor” dedi.

Haber: Elçin YÜZÜAK

Haberi Kaynak Sitede Oku