Yürekten teşekkürler

1 yıl önce eklendi 118 defa görüntülendi

Pazar yeri esnafı, Corona virüs tedbirlerini kapsamında çalışmalarını sürdüren zabıta ve polis ekiplerine çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundu. Pazarcı esnaflardan CHP İl Genel Meclis Üyesi İsmail Gürses, zor günlerde gece gündüz demeden var gücüyle çalışan güvenlik ekiplerine minnettar olduklarını ifade ederek “İyi ki Türkiye Cumhuriyeti’nin birer neferiyiz. İyi ki varsınız. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler. İyilik bulaşıcıdır” şeklinde konuştu.

Corona virüs pandemisi sebebiyle zor günlerden geçen Türkiye’de sağlık ve güvenlik ekipleri başta olmak üzere pek çok sektör var güçleriyle çalışmaya devam ediyor. Halk sağlığını korumak için gecesini gündüzüne katan, yoğun mesai harcarken ekiplere vatandaşlar ise minnettarlığını her geçen gün farklı şekillerde gösteriyor.

“İYİ Kİ VARSINIZ“

112 ambulans ekiplerine ve güvenlik güçlerine ülkenin dört bir yanından gelen destek sürerken dün de Çanakkale’de anlamlı bir etkinliğe imza atıldı. Cuma günleri kurulan pazarda görev yapan zabıta ve emniyet ekiplerine, pazarcı esnafın da bir sürprizi vardı.

Ekipleri teşekkürlerini sunmak için bir araya gelen pazarcı esnafı, polislere ve görevli zabıtaya çiçek takdim ederek minnetlerini ifade etti. Bu zorlu günlerde görevlerinin başında oldukları için Türk milletinin şanslı olduğunu ifade eden esnaf, ekiplere ‘iyi ki varsınız’ dileklerini sundu.

Çiçek takdiminin ardından ise pazarcı esnafı adına konuşan CHP İl Genel Meclis Üyesi İsmail Gürses, ‘iyilik bulaşıcıdır’ vurgusu yaparak şu ifadeleri kullandı:

“İYİLİK BULAŞICIDIR”

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlar, bu mübarek günlerde hayırlara vesile olmasını dilerim. Zor günlerden geçtiğimiz günlerde, bizleri gece gündüz, kar yağmur dinlemeden bizim güvenliğimiz ve huzurumuz için sabahın beşinden akşamına kadar görev yapan zabıta ve güvenlik güçlerimize pazar esnafı olarak teşekkür ederiz. İyi ki Türkiye Cumhuriyeti’nin birer neferiyiz. İyi ki varsınız. İyilik bulaşıcıdır, iyilik yapmaya devam edelim.”

Esra ÇanlıHaberi Kaynak Sitede Oku