YOK BÖYLE MECLİS ÜYESİ !

11 ay önce eklendi 46 defa görüntülendi

Girdiği 2019 seçimlerinde Ezine'den İl Genel Meclisi Üyesiu seçilen Ak Partili Murat Yahya Sezgin, tek başına tüm köylere yetiyor. Muhalif olan partililerin dahi gıpta ile baktığı ve çalışanlığına laf ettirmedikleri Sezgin, yoğun kar yağışında da Ezine Köylerindeki halkın kurtarıcısı oldu.

Yağmur çamur demeden, kar güneş tanımadan sürekli sahada görülen Sezgin, bugün yine Ezine Köylerinde koşuşturuyordu. Köy yollarının açık tutulmeası için belediyelerden de destek alan Sezgin, aynı İlçe'nin İl Genel Meclisi Üyesi olan CHP'lilerin aksine evinde yatmayarak gece yarısından beri sahada çalışıyor. Hangi köyün ne derdi varsa tek başına yetmeye çalışan Ak Partili Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin, ğrayder araçlarının peşinden ayrılmıyor.

SORUN YOK HAKİMİZ

Ak Parti Ezine İl Genel Meclisi Üyesi Murat Yyahya Sezgin, az önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda adeta Ezine'nin raporunu çıkardıb Sezgin'in paylaşımında şu ifadeler yer alıyor: Durmak yok köylerimizde karla mücadele çalışmalarımız sürüyor. Tüm köylerimizde durum kontrol altında. Yollarda kalan araçlarımıza Ezine ve Geyikli belediyeleri ile Özel İdare ekiplerimiz müdahale ediyor. Ezine Belediye Başkanımız Güray Yüksel ve Geyikli Belediye Başkanımız Mevlüt Oruroğlu'na gösterdikleri gayretlerden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Allah Türk Devletine Zeval Vermesin."

Haberi Kaynak Sitede Oku