Yıldız, Görevi Bıraktığını Açıkladı

4 ay önce eklendi 13 defa görüntülendi

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fırat Doğan Yıldız, 4 yıldır sürdürdüğü ilçe gençlik kolları başkanlığı görevini bıraktığını açıkladı.

2018 yılı Şubat ayından bugüne kadar AK Parti’de İlçe Gençlik Kolları Başkanı olan Fırat Doğan Yıldız, salı günü sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak görevden affını istediğini duyurdu.

Yıldız, İlçe Gençlik Kolları Başkanı görevini bıraktığını duyurduğu açıklamada; “4 yılı aşkın süredir vicdan ve adalet terazimle yürüttüğüm Gelibolu İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevimden yeni gençlerin siyasete atılması, önünün açılması gerektiği düşüncesiyle bugün itibari ile affımı istemiş bulunmaktayım.

Cumhurbaşkanımızın AK Davasında, hak mücadelesinde görev yapmayı bize nasip eden Rabbime şükürler olsun.

Bu süreçte birlikte görev yaptığımız İl ve İlçe Başkanlarımıza, Yönetim Kuruluma, bizlerden desteğini hiç bir zaman esirgemeyen her zaman ağabey olan AK Parti Grup Başkanvekilimiz Sn. Bülent Turan’a , Kıymetli vekilimiz ablamız Sn. Jülide İskenderoğlu’na, Kıymetli İl Başkanımız Sn. Naim Makas’a, İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Alperen Uysal’a, İlçe Başkanımız Sn. Serhad Sürücü’ye ve İlçe Kadın Kolları Başkanımız Sn. Aytaç Boyacı’ya teşekkürü bir borç bilirim.

Sıfatlar geçicidir, Aslolan Davamızdır. Durmak Yok, Yola Devam. Hakkınızı Helal Ediniz. Kamuoyuna Saygılarımla” ifadelerine yer verdi.

Haber: Elçin YÜZÜAK

Haberi Kaynak Sitede Oku