Yaşam Merkezi yeniden faal

1 yıl önce eklendi 113 defa görüntülendi

Çok sayıda vatandaşın faydalandığı Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Merkezi, 2 Haziran Salı günü açıldı. Uzun bir aradan sonra vatandaşlar spor yapmak için alana geldiler. 

Koronavirüs salgını nedeni ile spor tesislerine getirilen kısıtlamaların kaldırılmasının ardından Çanakkale Belediyesi Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Merkezi, 2 Haziran Salı günü yeniden kentlilere hizmet vermeye başladı.

Sağlıklı Yaşam Merkezi, salgın hastalık riskine karşı kentlilerin sağlığını korumak amacıyla kısıtlamaların kaldırılması öncesinde dezenfekte edildi. Sağlıklı Yaşam Merkezinde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ekipler, merkezde bulunan spor aletleri ve alanlarının yanı sıra soyunma odaları, duş bölümleri ve tuvaletlerde de dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirdi.

Merkezde gerçekleştirilen dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra kentlilerin daha sağlıklı ve hijyenik ortamda güvenli bir şekilde spor yapabilmeleri amacı ile gerekli önlemler alındı.

Şehit Kıvanç Kaşıkçı Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde spor yapacak olan kentlilerimizin, sosyal mesafe ve maske takma kuralına uymalarını önemle rica ederiz.

Haber MerkeziHaberi Kaynak Sitede Oku