Vali Aktaş Yurt ve Okul Gezilerinde..

1 yıl önce eklendi 50 defa görüntülendi

Vali İlhami Aktaş, yurt ve okul ziyaretleri kapsamında TÜGVA, Kerime Sultan ve Nusrat Erkek Öğrenci Yurtları ile Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Atatürk Ortaokulu ve Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek burada incelemelerde bulundu.

 

İlk olarak TÜGVA Erkek Öğrenci Yurdunu ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, sırasıyla Kerime Sultan ve Nusrat Erkek Öğrenci Yurtları ile Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Atatürk Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu yemekhane ve ortak yaşam alanlarında incelemelerde bulunarak yurt ve okul müdürlerinden bilgi aldı. Öğrencilerle de bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, öğrencilerin sorunlarını, istek ve arzularını dinledi.

 

Yetkililerden bilgi alan Vali İlhami Aktaş yurt ziyaretlerinde öğrencilerin hiçbir şekilde mağdur edilmemesi gerektiğini belirterek gerekli çalışmaların ilgili kurumlar tarafından büyük bir hassasiyet ve titizlikle yürütülmesi talimatını verdi. Vali İlhami Aktaş’ın yurt ziyaretlerine Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan ve İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz eşlik etti.

Haberi Kaynak Sitede Oku