Vali Aktaş Terzialan’daydı

1 yıl önce eklendi 35 defa görüntülendi

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çan ilçesi Terzialan Beldesine giden Vali İlhami Aktaş, ilk olarak Süle Mahallesi Muhtarlığını ziyaret etti.

Süle Mahallesi Muhtarı Aziz Keskin ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, mahallenin genel durumu ve talepleri hakkında bilgi aldı.

Süle Mahallesi sakinleri ile de bir süre sohbet eden Vali İlhami Aktaş, köy sakinlerinin talep ve sorunlarını dinledi. Süle Mahallesi Muhtarlığı ziyaretlerinin ardından Süle Mahalle Muhtarı Aziz Keskin’in kurduğu kütüphaneyi ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, kütüphane hakkında bilgi aldı.

Ardından Vali İlhami Aktaş, Terzialan İlkokulu ve Terzialan Şehit Binbaşı Ercan Kurt Ortaokulu’nu ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, öğretmen ve öğrenciler ile bir süre görüşerek sohbet etti. Eğitim yatırımları kapsamında temeli atılan Terzialan İlkokulu inşaatında da incelemelerde bulunan Vali İlhami Aktaş, okulun yapım aşaması hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Vali Aktaş, Terzialan Orman Deposu’na da ziyarette bulundu. Orman muhafaza memurları ve işletme personeli ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, çalışmalar hakkında bilgi alarak başarılar diledi.

Vali Aktaş’ın ziyaret programına Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal ve İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman eşlik etti.

Haber Merkezi

Vali Aktaş Terzialan’daydı yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku