Turan Türkiye’nin bütçesini açıkladı

1 yıl önce eklendi 31 defa görüntülendi

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde, son günlerde hareketli anlar yaşanırken, TBMM Genel Kurulu’nda ise yapılan konuşmalar gündemi şekillendiriyor. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, bütçe görüşmelerinin başladığını belirtti ve Türkiye’nin bütçesini açıkladı.

Türkiye’nin, içinde bulunduğumuz haftada gözü kulağı, TBMM’de gerçekleşen bütçe görüşmelerine çevrildi. 12 gün sürecek olan 2021 yılı bütçe görüşmeleri başlarken, vatandaşlar hangi kurumlara ve nerelere ne kadar kaynak ayrılacağını merak eder oldular. Asgari ücret görüşmelerinin de başladığı bu günlerde, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Türkiye’nin bütçesi ile ilgili sosyal medyada paylaşımda bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, bütçe ile ilgili olarak yapmış olduğu, sosyal medya paylaşımda, “12 gün aralıksız sürecek 2021 yılı bütçe görüşmeleri bugün saat 12.00’de başlıyor. Üst üste 19.kez bütçe hazırlamak da AK Parti’ye nasip oldu. Dünyanın krizlerle boğuştuğu bir dönemde 1 Trilyon 346 Milyar TL olması planlanan bütçe ülkemize hayırlı olsun” ifadelerinde bulundu.

Tunahan Ünsal

Turan Türkiye’nin bütçesini açıkladı yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku