SROP VE EĞİTİM CAMİASINI YASA BOĞDUN BE ÇOCUK!

1 yıl önce eklendi 42 defa görüntülendi

Bugün ikindi namazına müteakip Barbaros Mahallesi Dumlupınar Camiinde kılanan cenaze namazının ardından toprağa verilen 14 yaşındaki Feyyaz'ın vefatı spor camieası olduğu kadar öğrenci arkadaşlarını da büyük üzüntüye boğdu. Feyyaz'ı son yolculuğa okul arkadaşları ve aileleri uğurlarken acılı baba ve anne Bedia-Yılmak Tabuk çiftinin acısına ortak oldular.

Feyyaz'ın ardından sosyal medya hesabında üzüntüsünü dile getirip duygularını anlatan antrenörü Hazan Altunışık şu ifadeleri kullandı " Sporcum Feyyaz Tuna TABUK geçirmiş olduğu kalp kırizi sonucu 14 yaşında hayata gözlerini kapattı taekwondoda başarılı olan sporcumuzun daha çok hayelleri vardı. şampiyonluklar alaraka Milli takımda yer almak istiyordu. Hayallerine ulaşamadan genç yaşta bu fani Dünyadan ebedi aleme gitti Sporcumuza Allahtan rahmet mekanı cennet olsun kederli ailesine, yakınlarına ve taekwondo camiamıza başsağlığı ve sabırlar diliyorum."

Haber Sokağı 17 haber merkezi olarak Feyyaz kardeşimize Allah'dan rahmet, Tabuk Ailesi başta olmak üzere arkadaşlarına ve sevenlerine, Çanakkale spor camiasına büyük basırlar diliyoruz. 

Haberi Kaynak Sitede Oku