Sosyal Konutlar için harekete geçiliyor

1 yıl önce eklendi 28 defa görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Belediye Başkanı Ülgür Gökhan bir görüşmede bulunmuşlardı. Birçok konunun masaya yatırıldığı toplantıda en dikkat çeken konu Sosyal Konutlar sorunu olmuştu. Başkan Gökhan Ocak ayı belediye meclisinde yaptığı konuşmada, “Önümüzdeki hafta, belediye meclisi olarak, gündemsiz toplanacak ve sizleri konunun seyri halkında bilgilendireceğim” dedi.

“Sosyal Konutlar konusunda hızlı hareket edeceğiz”

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Sayın Bülent Turan ile Sosyal Konutlar hakkında bilgi verdik ve görüşme gerçekleştirdik. Önümüzdeki hafta belediye meclisi olarak yine gündemsiz toplanacak ve sizleri bilgilendireceğim. Sosyal Konutlar konusunda hızlı bir şekilde hareket edeceğiz.

“Seçilenler olarak hizmet etme noktasındayız”

Birlikte yaptığımız toplantıdan sonra saçma sapan yorumlar gördük. Çanakkale halkının projelerle ilgili yararına olacak bir toplantı yaptık. Öküz altında buzağı aramanın ne faydası var. Biz seçildik. Seçilirken siyaset yaptık ancak şu anda hizmet noktasındayız. Bizler, seçilenler hizmet noktasında hareket ediyoruz. Biz bu görevleri üstlendik. Siyaseti zamanı gelince, seçimlerde yapacağız” açıklamasında bulundu.

Tunahan Ünsal

Sosyal Konutlar için harekete geçiliyor yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku