Siyasilerden Giresun’a Geçmiş Olsun Mesajı

1 yıl önce eklendi 55 defa görüntülendi

Giresun’un Dereli ilçesinde geçtiğimiz gün yaşanan sel felaketinin ardından ilçemizdeki siyasiler geçmiş olsun mesajı yayınladı. İlçemizdeki siyasilerin yayınladığı geçmiş olsun mesajları şu şekilde:

Belediye Başkanı Mustafa Özacar: “Doğa ile inatlaşmanın son acı örneğini  Giresun'da yaşadık! Şehit olan askerimize, hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum”

AK Parti İlçe Başkanı Serhad Sürücü: “Geçmiş olsun Giresun. Giresun’da meydana gelen selde hayatını kaybederek şehit olan askerimize ve  vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Selden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Kayıp vatandaşlarımızın bulunması ve yaraların bir an evvel sarılması için devletimiz tüm kurum ve kuruluşlarıyla seferber olacaktır”

CHP İlçe Başkanı İsmail Parlak: “Giresun Dereli'de meydana gelen sel felaketinde şehit olan askerimize ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyor, kayıp vatandaşlarımızın sağ salim kurtarılmasını temenni ediyorum. Geçmiş olsun Giresun. Sel gelmedi.Suyun önünü biz kapattık. Lütfen dere yataklarına bina yapmaktan vazgeçelim.Tedbir alınmazsa canımız yanmaya devam edecektir. Geçmişten Ders Almıyoruz”

Haber: İrem FAKİR

Haberi Kaynak Sitede Oku