SİYASET DEĞİL HİZMET ZAMANI...!

1 yıl önce eklendi 143 defa görüntülendi

CHP’li belediyeler tarafından yapılan yardımların önünün kesildiğine dair iddialara Çanakkale’de bir yenisi daha eklendi. Tıp Fakültesi Karantina Hastanesine, Çanakkale Belediyesi tarafından verilen desteklerin engellendiği ileri sürüldü.

 

CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural yaptığı açıklamada “Tıp Fakültesi Karantina hastanesine bir kamu kurumu olan Çanakkale Belediyesi tarafından verilen desteklerin durdurulması yönünde bir yaklaşımı doğru bulmuyoruz ve yetkililerden bu konuda bir açıklama bekliyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

Ülke olarak koronavirüsüne karşı topyekün mücadele verdiğimiz günlerden geçtiğimize dikkat çeken Ural, “Bu zor günlerin, tüm kurumların bir arada dayanışarak mücadele etmesiyle aşılacağına inanıyoruz. Çanakkale Belediyesi hiç bir ayrım gözetmeksizin, toplumun tüm kesimlerine hizmet etmektedir ve etmelidir de.

 

 

 

 

 

Tıp Fakültesi Karantina hastanesine bir kamu kurumu olan Çanakkale Belediyesi tarafından verilen desteklerin durdurulması yönünde bir yaklaşımı doğru bulmuyoruz ve yetkililerden bu konuda bir açıklama bekliyoruz.

Dayanışmaya ve yardımlaşmaya en çok ihtiyacımızın olduğu bu dönemde ,

Çanakkale belediyesi tarafından Tıp Fakültesi Karantina Hastanesine yönelik olarak verdiği ve ayrıntılarını Çanakkale kamuoyu ile sonradan paylaşacağımız sağlık hizmetlerinin neden durdurulduğunun yetkililer tarafından Çanakkale kamuoyuna açıklanmasını istiyoruz.

 

Yetkilileri, toplumu derinden yaralayan bu kararlarından bir an evvel vazgeçmeye ve duyarlı davranmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Haberi Kaynak Sitede Oku