‘Sanayi Sitesinin Yollarında Çalışmalar Başladı’

1 yıl önce eklendi 69 defa görüntülendi

Gelibolu Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Tamer Altunay, sitenin rezerve alanında altyapı çalışmalarının ardından yolların yapılmasınıa başlanılmasının ardından Belediye Başkanı Mustafa Özacar’a teşekkür etti.

Sanayi sitesindeki rezerve alanında bulunan yolların yapımına başlandığını belirten Sanayi Sitesi Başkanı Tamer Altunay, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Sanayi Sitemizin 1.bölüm yolları 2005 yılında yapmıştık. 2006 yılında sitemizin maalesef tarla tapuları vardı. Rezerve alanları dahil tüm alanların tapuları tek tapu haline getirilip parselasyonları yapılıp her üyemize şahsi tapularını dağıttık ve böylelikle site yollarımızı ve yeşil alanlarımızı Belediyemize terkin ettik.

Seçimlerden önce tüm başkan adaylarımızdan rezerve alanlarının yollarının yapımı ile ilgili söz almıştık.

Seçilen Başkanımız Sayın Mustafa Özacar; ilk etapta alt yapı yağmur su hatları ve dere bağlantılarını yapmıştır. Geçtiğimiz Çarşamba günü de yolun üst yapı çalışmalarına başlamıştır.

Bu süreç içerisinde esnafımızın bu çalışmalarda çalışan belediye personelimizin önünü açması ve onlara yardımcı olması çok önemlidir.

Bu çalışmalar sonucu sitemizin başka hiçbir sorunu kalmayacak, Çanakkale’nin hatta Trakya’nın en temiz, düzenli sanayi olacağından en ufak kuşkumuz olmayacaktır.

Burada emeği geçen başta Belediye Başkanımız ve tüm Meclis Üyelerimize, tüm Belediye birim amir ve personelimize, esnafımıza teşekkür eder, Gelibolu’muza hayırlı olmasını dileriz”

Haber: Cevriye ŞAHİN

Haberi Kaynak Sitede Oku