“Sadece seçim zamanında değil, her daim…”

1 yıl önce eklendi 72 defa görüntülendi

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, geçtiğimiz günlerde mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi. Öz, Çanlılar ile bir araya gelerek dertlerini dinlediği ziyaretlerle ilgili “Hafta sonu demiyoruz, pazar demiyoruz, vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Mahallerimizde vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Sadece seçim zamanında değil, her daim yanlarında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, geçtiğimiz günlerde mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi. Öz, Çanlılar ile bir araya gelerek dertlerini dinlediği ziyaretlerle ilgili açıklama yaptı. Öz, konuyla ilgili şöyle dedi:

“Hafta sonu demiyoruz, pazar demiyoruz, vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Mahallerimizde vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Sadece seçim zamanında değil, her daim yanlarında olmaya devam ediyoruz.”

“Hafta sonu, tatil demeden mahalle ziyaretlerimiz ile hemşehrilerimizin taleplerini dinliyor, onlarla sohbet ediyoruz. Bugün de Eşim Şebnem Öz ve Muhtarımız Mehmet Uysal ile beraber Fatih Mahallemiz sakinleri ile buluşarak güzel bir gün geçirdik. İstek, öneri varsa şikayetlerini dinledik.”

Esra ÇanlıHaberi Kaynak Sitede Oku