“Orman köylüsünün yüzü gülüyor”

3 ay önce eklendi 12 defa görüntülendi

Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Biga Ormanlarında üretim işlerinde çalışan orman köylülerinin yüzü gülüyor ifadeleri kullanılarak bilgilendirme yapıldı.

Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan paylaşımda, “2022 yılında uygulanacak %51 artış ile ilan edilen üretim birim fiyatları, Orman Üretiminde çalışan vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yapılan fiyat artışından memnun olan orman üretim işçileri işine daha büyük bir heves ile sarılıyor. Biga Orman İşletme Müdürü İhsan Tunç ile Karabiga Orman İşletme Şefi Berk Bağırgan, Karabiga bölgesinde üretim işlerinde çalışan kesimcileri yerinde ziyaret etti onlarla sohbet ederek görüş ve önerilerini dinledi.

Çelikgürü ve Şahmelek Bölgesinde Kesimciler ile de toplantı yapan Biga Orman İşletme Müdürü İhsan Tunç her zaman orman köylüsü ve üretim işçisinin yanında olduklarını, onların refah düzeyinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yaptıklarını söyledi. Karşılıklı görüşlerin anlatıldığı ziyaretlerde kesimciler orman teşkilatının her zaman orman köylüsünün yanında olduğu için teşekkür ettiler” ifadeleri yer aldı.

Tunahan Ünsal

“Orman köylüsünün yüzü gülüyor” yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku