Okçuluk Turnuvası ödülleri sahiplerini buldu

8 ay önce eklendi 30 defa görüntülendi

Biga’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. yıl dönümü kutlama programları kapsamında Biga Belediyesi tarafından Trap Atışları Yarışması ile Okçuluk Turnuvası ve Ödül Törenleri gerçekleştirildi.

Programda sporcuların ödülleri Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Başkan Yardımcıları Nazım Hikmet Keskiner ile Sıtkı Keçeci ve Belediye Meclis Üyesi Gökhan Demirkol tarafından takdim edildi.

Konu ile ilgili olarak Biga Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; “Biga’mızın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99. yıl dönümü kutlama programları kapsamındaki Trap Atışları Yarışmamız ile Okçuluk Turnuvamızı ve Ödül Törenlerini gerçekleştirdik. Programlarımıza Başkanımız Bülent Erdoğan, Başkan Yardımcılarımız Nazım Hikmet Keskiner ile Sıtkı Keçeci ve Belediye Meclis Üyemiz Gökhan Demirkol katılarak sporcularımıza ödüllerini takdim ettiler.

Turnuvada ve yarışmada ödül alan sporcularımızı tebrik ediyor, tüm vatandaşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Ş. Ezgi Tuncel

Okçuluk Turnuvası ödülleri sahiplerini buldu yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku