İYİ’ler Bozcada’da bir araya geldi

1 yıl önce eklendi 58 defa görüntülendi

İYİ Parti Çanakkale teşkilatı aylık olağan toplantısını Bozcaada’da gerçekleştirdi. İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar başkanlığında gerçekleşen toplantının ardından heyet, ilçede bulunan esnafları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.İYİ Parti Çanakkale teşkilatı aylık olağan toplantısı İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar başkanlığında Bozcaada’da gerçekleştirildi.
İl, ilçe ve parti teşkilatlarının katıldığı toplantıda konuşan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, “Öncelikle geniş katılımlı gerçekleştirdiğimiz bu toplantıya ev sahipliği yapan Bozcaada İlçe Başkanımız Cevdet Çebi ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.
İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, teşkilatlar olarak saha çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade ederek, “Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener inşallah Başbakan olacak ve İYİ Parti’de iktidar olacak. Bizler bunun için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek il başkanlığımız, gerek ilçe teşkilatlarımız ve başkanlarımız, gerekse kadın ve gençlik kollarımız aktif bir şekilde çalışıyor. Halkımızın sorun ve sıkıntılarını yanlarına giderek yerinde dinliyoruz. Çözüm için konuyu Genel Başkanımıza, Genel Başkan Yardımcılarımıza ve milletvekillerimize iletiyoruz. Onlarda konuyu TBMM başta olmak üzere gündeme taşıyor. İnşallah hep birlikte başarıya ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Toplantının ardından Bozcaada esnaflarını ziyaret eden İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar ve beraberindeki heyet, yoğun ilgi ile karşılandı.
Esnafların sorun ve sıkıntılarını not alan İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, çözüm için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

İYİ’ler Bozcada’da bir araya geldi yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku