Gurbetçi futbolcularımız neden fark edilmiyor?

1 yıl önce eklendi 38 defa görüntülendi

PROSOCCER 24 menajerlik şirketinin sahibi Avrupa ve dünyanın önde gelen futbol menajerlerinden Aytekin Erayabakan’dan şok sözler.
Erayabakan ‘’ Gurbetçi futbolcularımızın çoğu başta İspanya, İtalya ve İngiltere olmak üzere birçok ülke futbol kulüpleri tarafından yakın takipe alındığını ifade etti. Almanya’da birçok teknik kapasiteli Türk oyuncu olduğunu da dile getiren ünlü menajer, gönlümden bu tarz oyuncularımız Türk takımlarında oynaması ama maalesef Türkiye’de hala yanlış transfer politikası uygulanıyor. Lütfen diyorum, kulüp yöneticilerimiz taraftara hoş gözükmek için yaşı geçmiş yıldızlara büyük paraları gereksiz yere veriyorlar. Maalesef birçok yetenekli genç gurbetçi futbolcumuz fark edilmiyor veya menfaat çıkarlarından dolayı fark ettirilmiyorlar.’’ dedi. Alman futbol kulüplerinin alt yapılarında o kadar çok no name yetenekli, genç gurbetçi futbolcularımız var ki, inanın futbol kulüplerimiz bu futbolcuları iyi işleyerek birkaç yıl içerisinde büyük rakamlara Avrupa pazarına sunabilirler.’’ Diyerek sözlerine devam etti.
Ara transfer döneminde sürpriz transferler olacak…
Türkiye’den hangi kulübümüz arasa PROSOCCER24 menajerlik şirketi olarak gurbetçi oyuncularımız için gerekli bilgiyi veriyor ve yardımcı olma ya çalışıyoruz. Zaten Türkiye süper ligi ve alt liglerden birçok kulüple çalışmalarımız oldu ve olmaya devam ediyor. Şu an için büyük kulüplerimiz dahil olmak üzere birçok takımla görüşmelerimiz devam ediyor. Kısmet olursa ara transferde birçok oyuncumuzu Türk liginde göreceksiniz. ‘’ diyerek sözlerini bitirdi.

Haberi Kaynak Sitede Oku