Gün, Birlik Olma Günü

1 yıl önce eklendi 51 defa görüntülendi

Gelibolu Belediyesi, yangın bölgelerine yardım etmek için, belediyelerin ihtiyaçlarını doğrultusunda yardım kampanyası başlattı.

Gelibolu Belediyesi sosyal medya hesabından, “Gün Birlik Olma Günü, Yaraları Birlikte Saracağız” başlığı ile kampanya başlattıklarını duyurdu. Belediye tarafından yapılan yardım kampanyası duyurusunda; “Yangın bölgelerindeki belediyelerimizin koordinasyon merkezlerli ile yapılan görüşmeler sonucunda; öncelikli ihtiyaç olarak canla başla mücadele eden itfaiyeci emekçilerimiz için yangın hortumu, eldiven, çizme vb. teçhizatlar bildirilmiş ve bu malzemeler kurumumuz tarafından bölgemize ulaştırılacaktır.

Diğer yandan güncel ihtiyaç olarak yemek ocağı, buzdolabı ve çamaşır makinesine gereksinim duyulduğu belirtilerek, bu malzemelerin temini noktasında yardım etmek isteyen vatandaşlarımız Belediyemizin santral numarası olan 0 286 566 10 11 ve 444 8 417 no’lu çağrı merkezimizden bizlerle irtibata geçebilirler” denildi.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar da, bölgeye yardımda bulunmak isteyen vatandaşların belediye ile irtibata geçebileceklerini belirterek; “Yangın bölgemize destek olmak için birçok duyarlı vatandaşımız bizlere ulaşmaya çalışıyor. Yaraları birlikte sarmak için vatandaşlarımız çağrı merkezimizden kurumumuzla irtibata geçebilirler. Gün birlik olma günü” dedi.

Haber: Cevriye ŞAHİN

Haberi Kaynak Sitede Oku