Gökhan’dan Artvin ve Rize’ye ‘geçmiş olsun’ mesajı…

1 yıl önce eklendi 69 defa görüntülendi

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Artvin’in Yusufeli ilçesinde ve Rize’nin Çayeli ilçesinde yaşanan sel felaketi ile ilgili sosyal medya hesabından iki ayrı mesaj paylaşarak yaşamını yitirenlere rahmet, ailelerine sabır diledi. Ayrıca yaralılara ve sel bölgesindeki halka da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Artvin’in Yusufeli ilçesinde etkili olan sağanak, beraberinde sel ve heyelanı getirerek felakete neden olmuş, sele kapılan iki otomobilde, 4 kişi hayatını kaybetmiş çok sayıda vatandaş da yaralanmıştı. Rize’de meydana gelen felakette ise 2 kişi yaşamını yitirirken yine çok sayıda vatandaş yaralandı.

Gökhan, “Artvin Yusufeli ilçesinde aşırı yağıştan dolayı meydana gelen sel felaketi ve heyelan sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır diliyorum. Geçmiş olsun Artvin” ve “Rize’nin Çayeli ilçesindeki sel felaketinde yaşamını yitiren vatandaşımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Selden etkilenen, zarar gören tüm Rize halkına büyük geçmiş olsun” iletilerini paylaştı.Haberi Kaynak Sitede Oku