Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin PLATİN dedi Sahte Rapor ise HEMOROİD.

4 ay önce eklendi 25 defa görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, daha önce tebliği yapılmasına rağmen katılmadığı duruşmalar nedeni ile Hakim ve Mahkemenin emri ile Polis nezaretinde ifadesi alınmak üzere Adliyeye getirildi.

”Belimde Platin olmasına rağmen beni zorla adliyeye getirdiler, Raporum var..” diyen Başkan Ünal Çetin’in herhangi bir mazeret bildirmemesinin yanı sıra, raporunun ise PLATİNDEN değil sahte olarak hazırlanmış HEMOROİD teşhisli bir rapor olduğu ortaya çıktı.

Başkanın emriyle hastaneden raporu alan zabıta memuru O. Ö. “Doktora selamını ilettim. O da raporu elime verdi. Başkanın nesi var bilmiyorum” dedi.

Bu durum Gökçeada ve Çanakkale kamuoyunda ”Ünal Başkan sadece kendisinin değil, Belediye personelinin de, doktorunda başını yaktı..” şeklinde yorumlandı..

Görevi kötüye kullanma suçundan da yargılanan ve bu mahkemenin duruşmalarına katılmadığı için zorla getirme kararı çıkan Belediye Başkanı Ünal Çetin’in 3 kez hemoroit, bir kez ise üst solunum yolu enfeksiyonu teşhisiyle doktordan sahte rapor alarak mahkemeye gönderdiği tespit edildi.

Ayrıca Başkan, Belediye Personeli ve doktor hakkında “resmi belgede sahtecilik” suçlamasıyla soruşturma açıldığı öğrenildi…

Haberi Kaynak Sitede Oku