Genel merkezden misafirleri geldi

10 ay önce eklendi 32 defa görüntülendi

AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ve beraberindeki heyet, partisinin Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanına ev sahipliği yaptı.

Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret eden Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanı Osman Ağzıkara ve beraberindeki heyet Çanakkale ye dair ziyaretleri kapsamında AK Partili gençlerle bir araya geldi. Başkanın ziyaret kapsamında İlk durağı Çanakkale İl Başkanı Naim Makas oldu. Başkan Makas ile sohbet eden Ağzıkara, daha sonrasından gençlerle toplantı gerçekleştirdi.

GENÇLİK MERKEZİ ZİYARET EDİLDİ ŞEHİTLİĞE GİDİLDİ
Genel Merkez Medya Başkanı Osman Ağzıkara ve AK Partili gençler kentteki gençlik merkezini ziyaret etti. Çanakkale Merkez ziyaretleri sonrası AK Partili heyet Gelibolu yarımadasına giderek şehitlik turu gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ziyaretle ilgili şu ifadelere yer verdi. Başkan Uysal “Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanımız Sn. Osman Ağzıkara, Genel Merkez MKYK Üyemiz Sn. Esin Kübra Polat, Genel Merkez MKYK üyemiz Sn. Muzaffer Enes Cirit ile birlikte, Gençlik Merkezindeki Deneyap Atölyesinde faaliyet gösteren öğrencilerimizi ve eğitmenlerimizi ziyaret edip, yapılan çalışmaları yerinde görme fırsatı bulduk akabinde Başkanlarımız ile birlikte şehitlik ziyaretimizi gerçekleştirdik.” Dedi.

Haberi Kaynak Sitede Oku