Gençlerin misafiri Genel Merkezden

10 ay önce eklendi 29 defa görüntülendi

AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ve beraberindeki heyet, partisinin Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanına ev sahipliği yaptı.

Çanakkale’yi çok sevdi

Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret eden Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanı Osman Ağzıkara ve beraberindeki heyet Çanakkale ye dair ziyaretleri kapsamında AK Partili gençlerle bir araya geldi.

Başkanın ziyaret kapsamında İlk durağı Çanakkale İl Başkanı Naim Makas oldu. Başkan Makas ile sohbet eden Ağzıkara, daha sonrasından gençlerle toplantı gerçekleştirdi.

Gençlik Merkezi ziyaret edildi, Şehitliğe gidildi

Genel Merkez Medya Başkanı Osman Ağzıkara ve AK Partili gençler kentteki gençlik merkezini ziyaret etti. Çanakkale Merkez ziyaretleri sonrası AK Partili heyet Gelibolu yarımadasına giderek şehitlik turu gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ziyaretle ilgili şu ifadelere yer verdi; “Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanımız Sayın Osman Ağzıkara, Genel Merkez MKYK Üyemiz Sayın Esin Kübra Polat, Genel Merkez MKYK üyemiz Sayın Muzaffer Enes Cirit ile birlikte, Gençlik Merkezindeki Deneyap Atölyesinde faaliyet gösteren öğrencilerimizi ve eğitimenlerimizi ziyaret edip, yapılan çalışmaları yerinde görme fırsatı bulduk akabinde Başkanlarımız ile birlikte şehitlik ziyaretimizi gerçekleştirdik.” dedi.

Haber Merkezi

Gençlerin misafiri Genel Merkezden yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku