Genç girişimciler toplandı

1 yıl önce eklendi 69 defa görüntülendi

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, Kasım ayı toplantısı geçtiğimiz gün, Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Kasım ayı toplantısı geçtiğimiz gün, Ticaret Borsası Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Orçun Oktay başkanlığındaki toplantıya Başkan Yardımcısı Tevfik Başarır, Komite Üyeleri Levent Şahin, Mücahit Esin, Zekeriya İşseven, Doğan Deniz, Berkan Küçükoğlu, Ali Tahsin Yaşık, Mehmet Fatih Özen ve Hakan Kodak katılım sağladı.

“Halkbank Şube Müdürü’nden bilgilendirme”

Halkbank Çanakkale Şube Müdürü Ali Devrim Önder ve KOBİ Müşteri İlişkileri Yetkilisi Emrah Özer TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen görüşmede Şube Müdürü Ali Devrim Önder esnaf ve kobilere verilen destekler ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Ayrıca piyasalardaki son durum değerlendirildi.

Toplantıda Habitat Derneği, Çanakkale Ticaret Borsası, Çanakkale Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi A.Ş. ve TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulumuz işbirliğinde başlatılan Çanakkale Dijital Eğitim Seferberliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve EUROCHAMBRES işbirliğinde yürütülen Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu Projesi kapsamında düzenlenecek olan Kobi Çalıştayı hakkında bilgiler verildi. Toplantı diğer gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından son buldu.

Haber Merkezi

 

 

Genç girişimciler toplandı yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku