Gelibolu Belediyesi’nden Eğitime Destek

1 yıl önce eklendi 62 defa görüntülendi

Gelibolu Belediyesi, eğitim desteklerine devam ediyor. Belediye Başkanı Mustafa Özacar, ilçemizdeki okulları ziyaret ederek, pandemi sürecinin gölgesinde yüz yüze eğitime başlayan öğretmen ve öğrencilere maske, dezenfektan ve kolonya desteğinde bulundu.

Eğitimin her alanında desteklerini sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Mustafa Özacar, ilçemizde eğitim öğretime devam eden Piri Reis İlkokulu’nu ziyaret etti. Gelibolu’daki tüm okullara maske, dezenfektan ve kolonya desteğinde bulunmaya devam ettiklerini belirten Başkan Özacar, Piri Reis Okulu’nun malzemelerini teslim etti. Başkan Özacar, öğrencilere maskelerini bizzat dağıttı.

Malzemelerin tüm okullara teslim edileceğini belirten Başkan Özacar, “Koronavirüs salgını nedeniyle çok zor günler geçiyoruz. Ama geleceğimiz için ve bu zor günlerin eğitim sistemini en az şekilde etkilemesini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Covid-19 tedbirleri doğrultusunda eğitim öğretime devam eden öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sağlık ve başarı diliyorum” dedi.

YENİKÖY İLKOKULU’NA ZİYARET

Belediye Başkanı Mustafa Özacar, eğitim kurumlarına maske, dezenfektan ve kolonya desteği ile gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Yeniköy İlkokulu’nu ziyaret etti.

Yeniköy İlkokulu’ndaki öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan Özacar, okul idarecilerine maske, dezenfektani kolonya, çanta ve kırtasiye malzemeleri teslim etti. Okul yöneticileri ile görüşen Başkan Özacar, gelen talep üzerine belediye ekiplerine okulun çevre temizliğinin yapılması talimatını verdi.

Haber: Elçin YÜZÜAK

Haberi Kaynak Sitede Oku