Erol Uçar 3. kitabının imza gününü gerçekleştirdi

1 yıl önce eklendi 58 defa görüntülendi

Gazeteci ve yazar Erol Uçar üçüncü kitabı ‘Kahin Kapısı – Zeusun Öfkesi’nin imza gününü Çanakkale Belediyesi Yazar Ve Sanatçı Evi’nde gerçekleştirdi.

Çanakkale’de gazetecilik yapan Erol Uçar’ın ‘Filozof Çoban’ ve ‘Songelen’ kitaplarının ardından üçüncü kitabı ‘Kahin Kapısı – Zeusun Öfkesi’ni kısa süre önce yayınladı. Yazar kitabının imza gününü ise geçtiğimiz cuma günü Çanakkale Belediyesi Yazar Ve Sanatçı Evi’nde gerçekleştirdi. Kitabı hakkında kısaca bilgi verdikten sonra kitapları imzalamaya geçen yazar, sevenleri ile fotoğraf çektirerek programı noktaladı.

‘Kahin Kapısı – Zeusun Öfkesi’

“Kadim zamanların mitolojik Tanrıları binlerce yıldır göklerdeki saraylarında yaşarken, yirmi birinci yüzyılda onları Olympos’a indirecek bir şey yaşanır. Öfkelenen Zeus’un aldığı karar sonucunda tarihin akışı değişir. Hakkında binlerce kitap yazılmış ve çok bilinen bir olay geçmişinden silinmiştir. Gerçeği sıradan hayat süren genç bir kızdan başka bilen yoktur. Yanlış tarihi düzeltmek kendisine düştüğünü anladığında hayatının bir anda altüst olacağından habersizdir. Karşısında Olymposlu Tanrıları bulunca tarihin akışını değiştirmenin hiç de kolay olmadığını anlar. Ama artık çok geçtir. ”

Ş. Ezgi Tuncel

Erol Uçar 3. kitabının imza gününü gerçekleştirdi yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku