Ekonomiye yön verenler buluştu

10 ay önce eklendi 28 defa görüntülendi

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefaret Kooperatifi Olağan Genel Kurul Toplantısını Pazartesi günü saat 12.00’de Kepez’de Liman Restaurant’ta gerçekleştirdi.  Kooperatif Başkanı Seçiminin yapıldığı Genel Kurul’da tek aday, geçtiğimiz dönem Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefaret Kooperatifi Başkanı olan İbrahim Ejder tek aday olarak girdiği seçim sonucu tekrar başkan seçildi.

Başkan İbrahim Ejder Genel Kurul ile ilgili olarak şunları söyledi; “Pandemi dolayısıyla geç kalınmış bir Genel Kurul, yıl içerisinde imza yetkilerimiz bitti. Pandeminin bitmesini bekledik ama bitmedi. En son yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Genelgesi doğrultusunda bir ay içerisinde hazırlığımızı yaptık ve Genel Kurulumuzu organize ettik. Tüm Türkiye genelinde bine yakın kooperatifimiz de hepsi Genel Kurullarını bu ay içerisinde yapacaklar. Ondan sonra herkes önüne bakacak.” dedi.

AK Parti’nin katılmaması merak konusu

Olağan Genel Kurul Toplantısına Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, MHP İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım, Deva Partisi İl Başkanı Berkan Karaca, Gelecek Partisi İl Başkanı Yiğit Akkoyun, CHP İl Başkan Yardımcısı Doğan Ateş, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Çetin, Ziraat Odası Başkanı İsmail Kaya ve üyeler katıldı.

Genel Kurul’da AK Parti’nin temsilcisinin olmaması ise dikkat çekti.

İbrahim Ejder tekrar başkan

Çok sayıda üyenin katıldığı Genel Kurul’a, öğlen saatlerinde yapılmasına rağmen ilgi yüksekti. Çok sayıda katılımcının yer aldığı bir buluşma oldu. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefaret Kooperatifi üyelerine çok sayıda hediye dağıtıldı.

Geçtiğimiz dönem Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefaret Kooperatifi Başkanı olan İbrahim Ejder tek aday olarak girdiği seçim sonucu tekrar başkan seçildi.

Ş. Ezgi Tuncel

Ekonomiye yön verenler buluştu yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku