Doğalgaz Borularının İlçemize Sevkiyatı Başladı

1 ay önce eklendi 18 defa görüntülendi

Gelibolu Belediyesi’nin Salı günü gerçekleşen meclis toplantısında Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ın doğalgaz borularının yakın zamanda sevkiyatına başlanacağını duyurmasının ardından bugün ilçemize sevkiyatlar başladı.

Aksa doğalgaz şirketi tarafından ilçemize sevkiyatı yapılan boruların indirildiği alana AK Parti Belediye Meclis Üyesi Hakan Durav ile birlikte giden AK Parti İl Genel Meclis Üyesi ve İlçe Başkanı Serhad Sürücü, Kurban Bayramı sonrasında şehir için doğalgaz hattına başlanacağını söyledi.

Sürücü; “Yıllardır ilçemizin en büyük ihtiyacı olan doğalgaz projesinin ilk adımı olan boruların sevkiyatına bugün itibariyle başlandı. Şehir içi doğal gaz hattına da Allah'ın izniyle Kurban Bayramı sonrası başlanacak. Her şeyin en iyisine layık olan ilçemiz için var gücümüzle, vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için çalışmaya devam edeceğiz.

Bu minvalde ilçemiz adına Başta Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan, Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu, İl Başkanımız Naim Makas, Kaymakamlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Cevriye ŞAHİN

Haberi Kaynak Sitede Oku