ÇTSO’da mesleki yeterlilik sınavı

11 ay önce eklendi 58 defa görüntülendi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) organizasyonunda ve TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde Eylül ayı içerisinde Motorlu Kara Taşıtları Mesleki Yeterlilik sınavları düzenlenecek.


ÇTSO’da 4 Eylül Cuma günü Motorlu Kara Taşıtları Mesleki Yeterlilik sınavları düzenlenecek. Sınavla ilgili ÇTSO tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi; “Yetki belgesi alacak ve iş yeri açacak kişilerin en az lise mezunu olması mevzuat gereği zorunludur. Mesleki Yeterlilik Sınavlarına başvuru yapmak için gerekli adımlar;

1)- Motorlu Kara Taşıtları Başvuru Formu: https://drive.google.com/file/d/1XEGz1aA02lFeSI4Woa-3osfRRw7RNKqk/view?usp=sharing,

2)- Sınav Başvuru Ücreti: 600-TL. ÖDEME TOBB MEYBEM A.Ş. İŞBANKASI AKAY ŞUBESİ; BANKA IBAN: TR57 0006 4000 0014 2011 1580 36, Açıklama kısmına: Ad, Soyad, T.C. No ve Çanakkale yazılacaktır.

3)-Kimlik fotokopisi ve 1 adet fotoğraf Tüm başvuru evraklarınızı ‘sınava gelirken asıllarını getirmek koşuluyla’ son başvuru tarihine kadar gokhan@canakkaletso.org.tr mail adresine pdf formatında göndererek sınava başvuru yapabilirsiniz.” denildi.

Haberi Kaynak Sitede Oku