ÇTSO’da mesleki yeterlilik sınavı

1 yıl önce eklendi 66 defa görüntülendi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) organizasyonunda ve TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde Eylül ayı içerisinde Motorlu Kara Taşıtları Mesleki Yeterlilik sınavları düzenlenecek.


ÇTSO’da 4 Eylül Cuma günü Motorlu Kara Taşıtları Mesleki Yeterlilik sınavları düzenlenecek. Sınavla ilgili ÇTSO tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi; “Yetki belgesi alacak ve iş yeri açacak kişilerin en az lise mezunu olması mevzuat gereği zorunludur. Mesleki Yeterlilik Sınavlarına başvuru yapmak için gerekli adımlar;

1)- Motorlu Kara Taşıtları Başvuru Formu: https://drive.google.com/file/d/1XEGz1aA02lFeSI4Woa-3osfRRw7RNKqk/view?usp=sharing,

2)- Sınav Başvuru Ücreti: 600-TL. ÖDEME TOBB MEYBEM A.Ş. İŞBANKASI AKAY ŞUBESİ; BANKA IBAN: TR57 0006 4000 0014 2011 1580 36, Açıklama kısmına: Ad, Soyad, T.C. No ve Çanakkale yazılacaktır.

3)-Kimlik fotokopisi ve 1 adet fotoğraf Tüm başvuru evraklarınızı ‘sınava gelirken asıllarını getirmek koşuluyla’ son başvuru tarihine kadar gokhan@canakkaletso.org.tr mail adresine pdf formatında göndererek sınava başvuru yapabilirsiniz.” denildi.

Haberi Kaynak Sitede Oku