CHP’li Ural: “Çanakkale Belediyesi’nin destekleri durduruluyor”

1 yıl önce eklendi 114 defa görüntülendi

CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural, Çanakkale Belediyesi’nin Üniversite Hastanesi’ne verdiği desteklerin durdurulduğunu söyledi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ural, “Tıp Fakültesi Karantina hastanesine bir kamu kurumu olan Çanakkale Belediyesi tarafından verilen desteklerin durdurulması yönünde bir yaklaşımı doğru bulmuyoruz ve yetkililerden bu konuda bir açıklama bekliyoruz.” dedi.

CHP Çanakkale İl Başkanı Metin Ümit Ural’ın açıklaması şu şekilde:

Ülke olarak koronavirüsüne karşı topyekün mücadele verdiğimiz günlerden geçiyoruz . Bu zor günlerin, tüm kurumların bir arada dayanışarak mücadele etmesiyle aşılacağına inanıyoruz. Çanakkale Belediyesi hiç bir ayrım gözetmeksizin, toplumun tüm kesimlerine hizmet etmektedir ve etmelidir de.

Tıp Fakültesi Karantina hastanesine bir kamu kurumu olan Çanakkale Belediyesi tarafından verilen desteklerin durdurulması yönünde bir yaklaşımı doğru bulmuyoruz ve yetkililerden bu konuda bir açıklama bekliyoruz.

Dayanışmaya ve yardımlaşmaya en çok ihtiyacımızın olduğu bu dönemde, Çanakkale belediyesi tarafından Tıp Fakültesi Karantina hastanesine yönelik olarak verdiği ve ayrıntılarını Çanakkale kamuoyu ile sonradan paylaşacağımız sağlık hizmetlerinin neden durdurulduğunun yetkililer tarafından Çanakkale kamuoyuna açıklanmasını istiyoruz.

Yetkilileri , Toplumu derinden yaralayan bu kararlarından bir an evvel vazgeçmeye ve duyarlı davranmaya davet ediyoruz.

The post CHP’li Ural: “Çanakkale Belediyesi’nin destekleri durduruluyor” appeared first on Korkusuz17.

Haberi Kaynak Sitede Oku