CHP’li başkanlardan ada çıkarması

1 ay önce eklendi 14 defa görüntülendi

CHP’li Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, Gökçeada Belediye Başkanı Mert Uygun ve CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural Gökçeada’ya giderek Başkan Ünal Çetin’i ziyaret etti. Halk ziyareti de gerçekleştiren başkanlar, gün sonunda sosyal medya hesaplarından bu anlara dair paylaşımlarda bulundu.
CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “CHP Gökçeada İlçe Başkanımız İsmail Öztürk ve İlçe Örgütümüzün ev sahipliğinde, değerli belediye başkanlarımız ve parti yöneticilerimizle birlikte Gökçeada’da STK ve Esnaf ziyaretlerinde bulunduk… Samimi ilişkiler ve karşılıklı sohbetleri için Gökçeada halkına, esnafıma teşekkür ederiz. Halkımız, Esnafımız çok dertli, çözüm için önerileri erken seçim değil, hemen seçim” dedi.
Çan Belediye Başkanı Bülent Öz de paylaşımında, “CHP Belediye Başkanları halkçı parti geleneği ile Gökçeada sokaklarında halk buluşmalarını sürdürüyor. İl Başkanımız Metin Ümit URAL eşliğinde, Gökçeada İlçe Başkanımız İsmail Öztürk ev sahipliğinde esnaf ziyaretleri ile yola koyulduk. Esnafımız ile sohbet etme fırsatı yakaladık ve sorunlarını dinledik. İktidara giden yolda; halkın içinde, halk ile yan yana oluyoruz” dedi.

Haberi Kaynak Sitede Oku