CHP’den iş insanlarına ziyaret

1 yıl önce eklendi 59 defa görüntülendi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İl Başkanı Metin Ümit Ural gerçekleştirdikleri üç günlük ziyaret programlarında Çanakkale’nin iş insanlarına geniş yer ayırdı. Liderler hazırladıkları program kapsamında ÇASİD, MÜSİAD ve ÇTSO’yu ziyaret etti.

Dün Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)’ı ziyaret eden CHP’liler bugün de Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO)’ya misafir oldular.

Konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; “İlimizde istihdam sağlayan ve üyesi olduğum ÇASİAD’da iş insanlarının sorunlarını ve partimizin çözüm önerilerini konuştuk. Günün son ziyaretini Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği’ne gerçekleştirdik. Bizler CHP örgütümüz ile ziyaretlerimize ve sorunları dinlemeye devam edeceğiz.

Çanakkale iş dünyası temsilcilerinin oluşturduğu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Selçuk Semizoğlu ve yönetimine verimli sohbet ve samimi ev sahiplikleri için teşekkür ederiz.” dedi.

Ş. Ezgi Tuncel

CHP’den iş insanlarına ziyaret yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku