ÇANAKKALE’DE ÇIPLAK VATANDAŞ ŞOKU..!

1 yıl önce eklendi 215 defa görüntülendi

Çanakkale sokaklarında çıplak vatandaş şoku yaşandı. Anadan doğma soyunan genç kimseye aldırış etmeden vatandaşların arasında dolaşınca devreye polis girdi. Bakın o şahıs kim çıktı…

 

Çanakkale’de yaşanan olayda erkek bir şahıs sokakta çırılçıplak yürüdü. Çıplak gezen şahsı gören vatandaşlar adeta şoka girdi.

 

Henüz neden soyunduğu bilinmeyen bir şahıs kıyafetlerini çıkararak çıplak bir halde sokağa çıktı. Beldemiz sitesi yönünden gelerek Adliye binasına doğru ilerleyen ve daha sonra İzmir-Çanakkale karayolunu geçerek Tacettin Aslan Camii yönüne giderek gözden kaybolan 20’li yaşlarda ki çıplak genç, yaya ve araç içersinde ki vatandaşlarca görüntülendi. İlk şoku atlatan vatandaşlar anormal durumu güvenlik güçlerine haber verdi.

 

Bölgeye sevk edilen polis ekipleri çıplak vatandaşı kısa sürede bularak gözaltına aldı. Polis tarafından üzeri örtülen genç, ifadesi alınmak üzere önce emniyete ardından hastaneye götürüldü. Yapılan incelemede Suriye uyruklu olduğu belirlenirken akli dengesinin yerinde olmadığı anlaşıldı. Resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümüne yatırılarak tedavi altına alındı.

 

Haberi Kaynak Sitede Oku