Çanakkale bu açılışta buluştu

1 ay önce eklendi 12 defa görüntülendi

OPET’in Türkiye genelindeki 1823, Çanakkale’deki 13’üncü istasyonu Yeni Truva Petrol, Çardak’ta açıldı. OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk, OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi – TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Nurten Öztürk’ün de katılım gösterdiği açılış törenine Vali İlhami Aktaş, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz’da katıldı. Kadın istihdamı konusunda öne çıkan ve bölgede istihdam sağlayan proje takdir gördü.

Yeni Truva Petrol OPET Akaryakıt İstasyonu Lapseki Çardak’ta hizmet vermeye başladı.

istasyonun açılışına Vali İlhami Aktaş, Ak Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, Lapseki Kaymakamı Fatih Çelikkaya, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci, OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk, OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi – TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Nurten Öztürk, OPET Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir ve istasyon sahibi Truva Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Kılıç’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Tören istasyon sahibi Turgay Kılıç’a plaket takdiminin ardından açılış kurdelesinin kesimi ile sona erdi. 1 LPG ve 3 akaryakıt olmak üzere 4 adadan oluşan istasyon, hizmet verecek.

Yeni Truva Petrol, OPET’in Kadın Gücü Projesi’ne de destek veriyor. 18 kişiden oluşan personel içinde 2 kadın akaryakıt satış yetkilisi, 2 market satış yetkilisi ve 1 temizlik görevlisi Kadın Gücü Projesi kapsamında görev yaparken bu sayının daha da artırılması hedefleniyor.

Tunahan Ünsal-Cihan Peker

Çanakkale bu açılışta buluştu yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku