Çanakkale Anadolu Şehit Aileleri Derneğinden Anlamlı Tepki.!

5 ay önce eklendi 20 defa görüntülendi

HDP DERHAL KAPATILMALIDIR

Çanakkale Anadolu Şehit Aileleri Derneği Sebahat Korkmaz Demir yapmış olduğu basın açıklamasında ”Sırtını pkk,pyd pjk ye dayanakları Gazi Meclisinde istemiyoruz. Ülkemize ,insanlarımıza acı ve gözyaşından başka hiçbir şey vermeyen ,Müslüman Kürtlerin düşmanı olan alçak hain terör örgütü Pkk lı hainlerin destekçileri olan vatan hainlerinin bir an evvel hak ettikleri cezanın verilmesini istiyoruz.

Aziz milletimizin verdiği vergilerle Milletvekilliği yapan ve terör örgütüyle haşır neşir olan ,onların arasında duran, onlarla poz verenleri şanlı Gazi mecliste istemiyoruz. Adaletin acilen bu teröristlere karşı yargılanmaların yapılması ve kandilin sözcülüğünü yapan hdp’nin derhal kapatılmasını istiyoruz.

Benim ülkemde Vatan hainlerinin yüzünden, yüreğine ateş düşen annelerin, babaların intikamını almaya gidiyorum diyerek bizlere veda eden, abilerimiz, babalarımız, kardeşlerimiz yüreği vatan aşkıyla yanan Mehmetçiklerimiz ,polislerimiz teröristlerle çarpışarak şehit olan Ölümsüz Kahraman Aziz şehitlerimiz .

Bizler de Şehit ve Gazi Aileleri de Aziz Vatan için Bayrak için Kuran için Ezan için kutsallarımız için şehit olmaya hazırız. Vatanımız ve Milletimiz için canını seve seve veren Aziz Şehitlerimizin kemiklerini sızlatmalarına dayanamıyoruz.

Yüreği yaralı annelerimizin bir nebze olsa da yüreklerinde ateşin sönmesi için derhal HDP kapatılmalıdır. Güvenlik güçlerimizi şehit eden Vatan hainlerinin ellerini sıkanlara ve şehit ailelerimize hakaret edenlere yüce Allah her iki cihanda da gün yüzü göstermesin.

Biz şehit aileleri her gelen şehit haberinden sonra acımız tazelenip boğazımızda düğümlenirken, teröristlerle kol kola olanların Gazi Meclis çatısı altında volta atmalarını ve verdiğimiz vergilerle maaş almaları artık sabrımızı taşırmaktadır .Yüce Türk Yargısını Vatan hainleri için bir an önce gereğinin yapılmasını istiyoruz.” ifadelerine yer verdi.!

Haberi Kaynak Sitede Oku