Çan’da 23 Nisan aracı sokakları şenlendirdi

1 yıl önce eklendi 115 defa görüntülendi

Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Corona virüs pandemisi sebebiyle bu sene 23 Nisan’ı evde kutlamak zorunda kalan çocukları mutlu edecek bir aktiviteye imza attı. Öz ve beraberindeki müzisyenler ve eğlence ekibi bir aracın üzerinde marşlar söyleyerek Çan’ın sokaklarını karış karış gezdi.

Çan Belediyesi, Corona virüsü salgını sebebiyle sokakta kutlanamayan 23 Nisan için çocukları gülümseten bir çözüm buldu. Geçtiğimiz gün Çan Belediye Başkanı Bülent Öz tarafından yapolan açıklamada “Çan’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Koronovirüs süreci nedeniyle sevgili çocuklarımız evlerinde kutlayacaklar. Bu sebeple hazırladığımız 23 Nisan aracımız saat 14:00’den itibaren ilçemiz sokaklarında çocuklarımız için marşlar ve şarkılar çalacak ve bayramı hep birlikte kutlayacağız. Sevgili çocuklar sizler evlerinizdesiniz ama biz bayramı yaşayabilmeniz için yanınızda olacağız” ifadelerine yer verilmişti.

23 Nisan günü ise Öz ve beraberindeki müzisyenler ve eğlence ekibi Çan’ın sokaklarını karış karış gezerek 23 Nisan coşkusunu Çan halkına marşlar ve şarkılarla yaşattı. Vatandaşlar ise bu esnada balkonlara çıkarak bu sevince ortak oldu.

Esra ÇanlıHaberi Kaynak Sitede Oku