Biga TSO’Dan Yeni Kaymakam Erdinç Dolu’Ya Hayırlı Olsun Ziyareti

8 ay önce eklendi 30 defa görüntülendi

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) yöneticileri, Biga Kaymakamlığı’na yeni atanan Erdinç Dolu’yu makamında ziyaret etti.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, yönetim kurulu üyeleri Hakan Akın, Hüseyin Erdoğan, Cüneyt Oflaz ve Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu 10 Eylül 2021 Cuma günü saat 15.00’te Biga Kaymakamlığı’na atanan Erdinç Dolu’yu ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Başkan Doğan ve beraberindeki Biga TSO heyeti Kaymakam Dolu ile tek tek tanıştı. Daha sonra Kaymakam Dolu, kısaca mesleki geçmişinden bahsetti ve Biga ilçesinde göreve başlamış olmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.
Görüşmeler sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga’nın genel durumu, ticari ve sınai yapısı, Biga’daki yatırım olanakları ve Biga Fuarı hakkında kısa bilgi verdikten sonra Biga Organize Sanayi Bölgesi’nde yürütülen genişleme, yatırım ve diğer çalışmalardan bahsetti.

Karşılıklı fikir alışverişinin ardından Kaymakam Dolu, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek heyete teşekkür etti.

Haberi Kaynak Sitede Oku