Biga Basını Ziyaretlerde

8 ay önce eklendi 19 defa görüntülendi

Biga Basını 10 Eylül Cuma günü Biga’ya yeni atanan Kaymakam Erdinç Dolu ve ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’i makamlarında ziyaret etti. Ziyaretlere Ferit Kavas, Kadir Atay, Serten Akkaya, Yasemin Özdeş, Mehmet Özdeş, Saim Tunçman ve Ahmet Tunç katıldı.

Kaymakam Ziyareti

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’ya kendilerini kabul ettikleri için teşekkür eden basın mensuplarına Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’da ziyaretleri için teşekkür etti. Sohbette Biga gündemi konuşuldu. Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’ya hoş geldiniz denilerek başarılar dilendi. Kaymakam Erdinç Dolu’da halka haber hizmeti veren basın mensuplarının önemli ve zor bir görev üstlendiğini belirterek Biga’ya en iyi hizmeti sunabilmek için çalışacaklarını belirtti.

Milli Eğitim Müdürü Ziyareti

Biga Basını Kaymakam ziyaretinin ardından Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen’i makamında ziyaret etti. Bilen’de basın mensuplarına ziyaretleri için teşekkür ederek. Daha önce yıkılan Biga’daki okulların yapımı ve uzun bir aradan sonra tekrar başlayan yüz yüze eğitim konularında bilgiler verdi. Şu anda eğitimin okul yetersizliği nedeniyle sabahçı ve öğlenci olarak devam ettiğini ve zaman sıkıntısı ve çocukların evlerine daha erken girebilmeleri için derslerin 30 dakikaya indirildiğini belirtti.

Haberi Kaynak Sitede Oku