“Beklentilere cevap vermek önceliklerimiz”

1 yıl önce eklendi 53 defa görüntülendi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, TBMM Genel Kurulu’nda kabul edilen Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi üzerine açıklamalarda bulundu.

Turan, “Salgın sürecine rağmen Türkiye olarak hedeflerimizden vazgeçmiş değiliz. Ülkemizi her alanda büyütmek, milletimizin beklentilerine cevap vermek önceliklerimiz.” dedi.

Kabul edilen Kanun Teklifiyle birçok önemli düzenlemenin hayata geçeceğini ifade eden Turan, sözlerini şöyle sürdürdü; “Yasalaşan teklifimiz; vergiye uyumlu mükelleflerimize kolaylıklar, 850 bin esnafımıza gelir vergisi muafiyeti, tarım sektörü ve çiftçilerimizin desteklenmesini teminen tarımsal destekleme ödemelerinde vergi kesintisinin kaldırılması, sosyal medya içerik üreticilerimize vergi kolaylığı sağlanması ve vergi işlemlerinin elektronik ortamda yapılabilmesi gibi milyonlarca vatandaşımızı ilgilendiren önemli düzenlemeler içeriyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla birlikte ülkemize, üreticilerimize, çiftçilerime, esnaflarımıza ve tüm hemşehrilerime hayırlı olmasını diliyoruz.”

Haber Merkezi

“Beklentilere cevap vermek önceliklerimiz” yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku