Başkan Makas Muhtar İpsaro ile görüştü

1 yıl önce eklendi 67 defa görüntülendi

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Gökçeada ziyaretinde, Rum kökenli vatandaşların yaşadığı Tepeköy Köyü’nü ziyaret etti. İl Başkanı Makas, köy muhtarı Dimitri İpsaro ile bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İl Başkan Yardımcılarıyla birlikte Gökçeada’da yaşayan Rum kökenli vatandaşların yaşadığı Tepeköy Muhtarlığını ziyaret etti.

Tepeköy Muhtarı Dimitri İpsaro ile bir araya gelen Başkan Makas, köye dair notlar alarak izlenimleri ile birlikte gündemi değerlendirdi.

Başkan Makas ziyarete dair açıklamasında “Gökçeada’mızda Rum kökenli vatandaşlarımızın yaşadığı köylerinden olan, Tepeköy Muhtarlığı’nı İl Başkan Yardımcılarımız ve İlçe Başkanımız Fatih Taylan ile birlikte ziyaret ederek Muhtarımız Dimitri İpsaro beyefendinin misafiri olduk. Tepeköy Muhtarımız Dimitri Bey’in misafir perverliğinden memnuniyet duyduk, şehrimizin bu multikültürel yapısını, bu zenginliğimizi tekrar görmek ve yaşamak bize ayrı bir haz ve güç verdi. Tepeköye dair notlarımızı aldık, Çanakkale için canla başla çalışmaya devam ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Haber Merkezi

Başkan Makas Muhtar İpsaro ile görüştü yazısı ilk önce Çanakkale Gündem Gazetesi - üzerinde ortaya çıktı.

Haberi Kaynak Sitede Oku