Altunay’dan Turan’a Teşekkür

1 yıl önce eklendi 57 defa görüntülendi

Geçtiğimiz hafta ilçemize gelerek bir takım ziyaretlerde bulunan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Sanayi Sitesi’nde de ziyaretlerde bulundu. Sanayi Sitesi Başkanı Tamer Altunay, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Sanayi Sitesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında teşekkür mesajı yayınladı.

Sanayi Sitesi Başkanı Altunay, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Geçtiğimiz Cuma günü Çanakkale Milletvekilimiz, Ak Parti Grup Başkan Vekili Sayın Bülent Turan sanayi sitemizi ziyaret etmiştir.

Sorunlarımızı sormuş, kendilerinden; rezerve alanlarındaki yapılaşmadan, sitemizin son yıllarda dükkan ve araç sayısının katlanarak arttığını bu nedenle arka sanayi çıkışının, şehrin girişindeki yoğunluk nedeni ile çok önem arz ettiğini, arka çıkışın önündeki köprünün acilen özellikle can güvenliği ve kullanım olarak ivedi olarak genişletilmesi konusunda yardımcı olmasını rica ettik.

Kendileri bizzat yer tespiti yapmış, köprünün genişletilmesi konusunda ilgili makamlara derhal talimat vermiştir. Kendilerine teşekkür ediyoruz”

Haber: Cevriye ŞAHİN

Haberi Kaynak Sitede Oku