Alper Altınok Emeğin ve Emekçinin Yanında.!

5 ay önce eklendi 19 defa görüntülendi

Takım elbise ve makam arabasını tercih etmiyor.. Siyasetçiler ile değil emekçiler ile selfie veriyor.

Çalışkan ve Mütevazi kimliği ile tanınan Kepez’in efsane isimlerinden, emekçi dostu ve halihazırda Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürü olan Alper Altınok, yağmur, çamur, toz toprak demeden çalışmaya, çalışanlar ile birlikte emeğin yanında durmaya devam ediyor.

Yakın geleceğin İstihdam devi olacak olan ve Türkiye Projesi olarak nitelendirilen Ezine Gıda İhtisas OSB’nin tüm çalışma safhalarında, sahadan ayrılmadan, alınteri dökerek çalışan Alper Altınok bölge halkının yanı sıra, çalışanların, işçi ve emekçilerin de gönlünü kazanmış durumda.

Öğle arası ve molalarda soluğu çalışanların yanında alan Altınok, onlar ile aynı sofrada oturuyor, çaylarını yudumlayarak keyifli sohbetler ediyorlar.

GERİ SAYIM BAŞLADI.!

Ayrıca bilindiği üzere; Ezine İlçesi, Çınarköy Mevkiindeki çalışmaları devam eden Ezine Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, içerdiği 91 adet sanayi parseli ve sanayiciler ile çalışanların talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak teknik altyapı idari ve sosyal tesisler ile çevreye saygılı yeşil modern ve prestijli bir üretim merkezi olarak planlandı.

Türkiye Projesi’‘ olarak nitelendirilen ; 150 futbol sahası büyüklüğünde 50 firmanın bulunacağı ve en az 8 bin kişinin istihdam edileceği Ezine Gıda İhtisas OSB‘de çalışmalar tüm hızı ile sürüyor. Bölge Müdürü Alper Altınok ise mütevaziliği ve çalışkanlığı ile gönülleri fethetmeye devam ediyor.

Haberi Kaynak Sitede Oku