AK Parti’den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

1 yıl önce eklendi 75 defa görüntülendi

AK Parti İlçe Başkanı ve İl Genel Meclis Üyesi Serhad Sürücü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında bir mesaj yayımlayan AK Parti İl Genel Meclis Üyesi ve İlçe Başkanı Serhad Sürücü; “15 Temmuz 2016 gecesi aziz milletimiz verdiği varoluş mücadelesi ile dünya demokrasi tarihinin en kutlu direnişlerinden birini göstermiştir.  Türkiye’nin demokratik kazanımlarını, milli birlik, beraberlik ve bağımsızlığımızı yok etmeyi hedefleyen vatan hainlerine karşı, Cumhurbaşkanımız sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli duruşu, hükümetimizin kararlı tutumu ve en önemlisi de  milletimizin devletine ve demokratik iradesine sahip çıkmasıyla hüsrana uğratılmış ve bu olayın müsebbipleri Türk adaletine teslim edilmiştir.

Tıpkı Çanakkale destanında olduğu gibi bu ülkeyi bize vatan yapan tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah’dan rahmet,  ailelerine sabır niyaz ederken, bu uğurda gazi olan kardeşlerimize acil şifalar temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Haber: Cevriye ŞAHİN

Haberi Kaynak Sitede Oku