Ahilik Haftası Kutlu Olsun

8 ay önce eklendi 30 defa görüntülendi

Vali İlhami AKTAŞ, 13-19 Eylül 2021 tarihleri arasında ilimizde 26’ncısı kutlanan Ahilik Haftası kapsamında Değirmenlik Sokak, Çarşı Caddesi, Sakızlı Çeşme Sokak, Büyük Hamam Sokak, Arap İbrahim Paşa Caddesi ve Aynalı Çarşı’da bulunan esnafları ziyaret etti.
İl Ticaret Müdürü Hakan Tuncerli, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan, Çanakkale Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder, Çanakkale Ticaret Odası Temsilcisi Ersin Kahraman, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sema Sandal ve esnafların da bulunduğu ziyarette Vali İlhami AKTAŞ, tüm esnaf ve sanatkarların Ahilik Haftasını kutladı.
Esnaflarla bir süre sohbet eden Vali İlhami AKTAŞ, esnaf ve sanatkarlarımızın ahilik kültürüyle birlikte, ortaya koyduğu iş ahlakı, kaliteli üretim ve meslek erbabı yetiştirme modeliyle milletimize asırlarca yol göstericilik yaptığını belirterek, esnaf ve sanatkarlara hayırlı bol kazançlar diledi.
Vali İlhami AKTAŞ’ı iş yerlerinde görmekten memnun olduklarını dile getiren esnaflar, yapmış olduğu ziyaretler için Vali İlhami AKTAŞ’a teşekkür ettiler. 

Haberi Kaynak Sitede Oku