2. Motofest Motosiklet Festivali Düzenlenecek

3 ay önce eklendi 26 defa görüntülendi

“Gelibolu İçin Sür” sloganı ile ilki 2019 yılında gerçekleştirilen Gelibolu Motofest Motosiklet Festivali’nin ikincisi Eylül ayında gerçekleştirilecek.

Gelibolu Motosiklet Derneği tarafından ilki 2019 yılında gerçekleştirilen Gelibolu Motofest Motosiklet Festivali’nin ikincisi covid-19 pandemisi nedeniyle üç yıl aradan sonra Eylül ayında gerçekleştirilecek.

İkincisi gerçekleştirilecek olan festival ile ilgili dernek tarafından yapılan bilgilendirmede; ““Gelibolu için Sür” sloganı ile Gelibolu tanıtımına ve turizmine katkı sağlamak motosiklet sporunu sevdirmek çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmek amacıyla Gelibolu’nun ilk resmî Motosiklet Derneği olarak Gelibolu Motosiklet Derneği adıyla kurulduğumuz 10 Nisan 2019 tarihinden sonra 2019 yılında ilkini gerçekleştirdiğimiz Gelibolu Motofest - Motosiklet Festivali sonrasında insan sağlığını tehlikeye atmamak için her bilinçli dernek ve kulüp gibi pandemi döneminde ertelediğimiz festivalimizi 2022 Eylül ayının 2-3-4 tarihlerinde yapmaya yönetim ve dernek üyeleri ile birlikte karar vermiş bulunmaktayız.

2. Gelibolu Motofest-Motosiklet Festivali; Derneğimize, motosiklet camiamıza ve Gelibolu’muza hayırlı uğurlu olsun. Detaylar kısa sürede siz sevgili motosiklet camiamıza duyurulacaktır. Eski dostlarımızla hasret gidermek, yenilerle tanışmak ümidiyle o tarihte görüşmek üzere kimseye söz vermeyin, sağlıcakla kalın, tekerinize taş değmesin” denildi.

Haber: Cevriye ŞAHİN

Haberi Kaynak Sitede Oku